- Евакуатор Чемерівці. 🚚 Замовити траспортування грузу 👍 Викликати евакуатор
Евакуатор Чемерівці
Викликати евакуатор - швидко і без посередників
Евакуатор » Евакуатор Чемерівці

Евакуатор Чемерівці 🚚 Замовити евакуацію автомобіля, грузу. 👍 Викликати евакуатор

час прибуття
~ 20хв
досвідчені
працівники
працюємо
24г. на добу

Послуги евакуатора для автомобілів та грузів
Швидко - зручно викликати
Вантажопідйомність до 6т.

Навіть якщо в дорозі трапилася проблема з авто, а готівки немає, ви не залишитеся один на один з неприємностями! Для вашої зручності у нас є різні варіанти оплати, і все, що вам необхідно – це викликати евакуатор Чемерівці з оплатою карткою. Наші екіпажі оснащені терміналами, тому можуть прийняти платіж будь-яким зручним для вас способом. Ми не залишимо клієнта в біді, якщо у нього немає готівки! Замовте евакуатор в Чемеровецькому районі недорого з доставкою в Камянець-Подільський чи будь-яку точку України і ви не пошкодуєте.

Ми гарантуємо: допомога відправиться до вас негайно і прибуде в найкоротший термін буквально через 11 хвилин. Незважаючи на те, що співпрацювати з нами дешево, евакуація автомобілів здійснюється безаварійно і оперативно. Фахівці занурять і транспортують авто в будь-яку точку міста. У випадку з CarTaxi дешево значить, об'єктивно. Обширний автопарк евакуаторів і грамотно налагоджена логістика дозволяють нам працювати дешево і гарантувати збереження вашого майна.

Замовити викликати евакуатор місто Чемерівці - фото
Замовити викликати евакуатор місто Чемерівці - фото

Ціна Евакуатора вартість евакуації автомобіля, грузу

Ми завжди будемо раді Вашому дзвінку, щоб надати своєчасну допомогу навіть при дуже важких погодніх умовах. Будьте-впевнені, що ми вирішимо усі проблемо які тільки зможемо!

👍 Більше 8 років перевезень

👍 Домовлена вартість не буде змінена

👍 Відсутні приховані платежі

мотоцикли / скутеривід 270 грн
легкові автомобілівід 300 грн
позашляховики / джипивід 420 грн
мікроавтобусивід 400 грн
крупногабаритні вантажівід 300 грн
*Ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам

Сучасна спецтехніка з комфортною доставкою в необхідний регіон України

Евакуатор
з ЛЕБІДКОЮ

Евакуйований автомобіль заїжджає на платформу по висувним аппарелям, якщо ж з яких-небудь причин самостійний заїзд неможливий, використовується електролебідка, встановлена на початку платформи.

Евакуатор
з ПЛАТФОРМОЮ

Іноді потрібна евакуація після аварії, коли автомобіль втрачає колесо і не може самостійно рухатись. Вам не потрібно шукати - як викликати евакуатор в Кам’янець-Подільському?

Евакуатор
з КРАНОМ

Також можна замовити євакуатор з маніпулятором в тих випадках коли потрібно забрати авто з пробки, кювету чи снігового заносу з завантаженням на платформу чи кузов.

Евакуатор-24 в Чемерівцях, що працює на обґрунтованих тарифах. Ми пропонуємо прозору вартість. Після замовлення Клієнт відразу отримує інформацію про те, скільки буде коштувати перевезення його транспортного засобу. Надалі озвучена сума не змінюється, і неприємні сюрпризи виключені. Для цього при оформленні заявки необхідно вказати інформацію про авто, яке необхідно перевезти, його місцезнаходження та кількість заблокованих коліс (якщо такі є). На підставі цих даних ми підберемо оптимальний тип тягачі з маніпулятором, лебідкою або платформою.

У нас можна викликати евакуатор 6 тонн для перевезення авто чи техніки, витягнути з кювету чи з снігового сугробу або болота в дощ, або якщо потрібна лебідка, машина з маніпулятором для відвантаження та буксирування. Як викликати евакуатор в Чемерівцях по місту, району та області? Щоб Замовити евакуатор потрібно здійснити дзвінок, під час якого Ви маєте повідомити ваше місце знаходження, модель автотранспорту, та вказати на ступінь наявних пошкоджень. Ми працюємо цілодобово. Наші контакти дивіться нижче.

Викликати Евакуатора наші регіони обслуговування - де замовити?

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такої спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

наші послуги:
  1. Евакуація автомобілів
  2. Перевезення авто та техніки
  3. Важка погрузка
  4. Витягнення із кювету
  5. Прикурити акумулятор
  6. Дотягнути до заправки
  7. Перевезення будиночків
  8. Перевезення вантажу