- Евакуатор Городок. 🚚 телефон недорого евакуатора 098-70-24-216
Евакуатор Городок
Викликати евакуатор - швидко і без посередників
Евакуатор » Евакуатор Городок

Евакуатор Городок 🚚 Замовити евакуацію автомобіля, грузу. 👍 Викликати евакуатор

час прибуття
~ 20хв
досвідчені
працівники
працюємо
24г. на добу

Послуги евакуатора для автомобілів та грузів
Швидко - зручно викликати
Вантажопідйомність до 6т.

Ідеальний евакуатор для легкового автомобіля в Городку масою до 6 тонн і бюджетний варіант для автовласника. Також підходить для перевезення човнів і мототехніки. Транспортний засіб поміщається на сталевий настил через висувні апарелі за допомогою електричної лебідки. Надійний евакуатор - Городок для акуратної перевезення великих автомобілів, джипів, мінівенів, мікроавтобусів, а також невеликих вантажівок і спецтехніки вагою до шести з половиною тонн. Широка платформа і потужний двигун виручать водія в місті і на бездоріжжі.

Замовити викликати евакуатор місто Городок - фото
Замовити викликати евакуатор місто Городок - фото

Ціна Евакуатора вартість евакуації автомобіля, грузу

Ми завжди будемо раді Вашому дзвінку, щоб надати своєчасну допомогу навіть при дуже важких погодніх умовах. Будьте-впевнені, що ми вирішимо усі проблемо які тільки зможемо!

👍 Більше 8 років перевезень

👍 Домовлена вартість не буде змінена

👍 Відсутні приховані платежі

мотоцикли / скутеривід 270 грн
легкові автомобілівід 300 грн
позашляховики / джипивід 420 грн
мікроавтобусивід 400 грн
крупногабаритні вантажівід 300 грн
*Ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам

Сучасна спецтехніка з комфортною доставкою в необхідний регіон України

Евакуатор
з ЛЕБІДКОЮ

Евакуйований автомобіль заїжджає на платформу по висувним аппарелям, якщо ж з яких-небудь причин самостійний заїзд неможливий, використовується електролебідка, встановлена на початку платформи.

Евакуатор
з ПЛАТФОРМОЮ

Іноді потрібна евакуація після аварії, коли автомобіль втрачає колесо і не може самостійно рухатись. Вам не потрібно шукати - як викликати евакуатор в Кам’янець-Подільському?

Евакуатор
з КРАНОМ

Також можна замовити євакуатор з маніпулятором в тих випадках коли потрібно забрати авто з пробки, кювету чи снігового заносу з завантаженням на платформу чи кузов.

Служба евакуації Евакуатор-24 лідер серед компаній пропонують допомогу на дорозі Городок - Кам'янець-Подільсьский. Ми знайшли правильний підхід у наданні якісного і дешево евакуатора. Завдяки правильному маркетингу і реклами надамо евакуатор дешево і швидко. Більше 10 років на ринку в сфері транспортного бізнесу, за цей час було перевезено тисячі автомобілів і надана допомога тисячам автомобілістам по Хмельницькій області. Пишаємося по-справжньому досвідченими водіями наших евакуаторів. Наші фахівці проходять щорічну переатестацію в держ. установах і проф. підготовку у відповідних органах. Можемо похвалитися по справжньому сильною командою професіоналів!

У нас можна викликати евакуатор 6 тонн для перевезення авто чи техніки, витягнути з кювету чи з снігового сугробу або болота в дощ, або якщо потрібна лебідка, машина з маніпулятором для відвантаження та буксирування. Як викликати евакуатор в Городку по місту, району та області? Щоб Замовити евакуатор потрібно здійснити дзвінок, під час якого Ви маєте повідомити ваше місце знаходження, модель автотранспорту, та вказати на ступінь наявних пошкоджень. Ми працюємо цілодобово. Наші контакти дивіться нижче.

Викликати Евакуатора наші регіони обслуговування - де замовити?

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такої спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

наші послуги:
  1. Евакуація автомобілів
  2. Перевезення авто та техніки
  3. Важка погрузка
  4. Витягнення із кювету
  5. Прикурити акумулятор
  6. Дотягнути до заправки
  7. Перевезення будиночків
  8. Перевезення вантажу