- Евакуатор Дунаївці. 🚚 Замовити перевезення автомобіля, грузу 👍 Викликати евакуатор
Евакуатор Дунаївці
Викликати евакуатор - швидко і без посередників
Евакуатор » Евакуатор Дунаївці

Евакуатор Дунаївці 🚚 Замовити евакуацію автомобіля, грузу. 👍 Викликати евакуатор

час прибуття
~ 20хв
досвідчені
працівники
працюємо
24г. на добу

Послуги евакуатора для автомобілів та грузів
Швидко - зручно викликати
Вантажопідйомність до 6т.

Неприємності в дорозі можуть трапитися з кожним. Навіть практично новий автомобіль, який вчасно обслуговується в сервісному центрі, не застрахований від поломки. У подібній ситуації замовте евакуатор в Дунаївцях! Ми гарантуємо швидке прибуття в будь-який час дня і ночі, а також недорогі розцінки і дбайливе ставлення до вашого авто. Для вас працюють бригада, яка швидко реагує на виклик і не змусять вас довго чекати допомоги!

Збережіть у себе на смартфоні телефон евакуатора-24 в Дунаївцях і зможете зв'язатися з нами в будь-який час! Ми надішлемо відповідну машину і допоможемо в складній ситуації. У нашому автопарку є маніпулятори, лебідкові тягачі і платформи. Підберемо техніку в залежності від ситуації, що склалася. Вивіз легкової техніки здійснюється з частковим або повним навантаженням. Ми надішлемо підмогу в будь-які погодні умови, тому навіть дощ чи сніг не стануть причинами зволікань.

Замовити викликати евакуатор місто Дунаївці - фото
Замовити викликати евакуатор місто Дунаївці - фото

Ціна Евакуатора вартість евакуації автомобіля, грузу

Ми завжди будемо раді Вашому дзвінку, щоб надати своєчасну допомогу навіть при дуже важких погодніх умовах. Будьте-впевнені, що ми вирішимо усі проблемо які тільки зможемо!

👍 Більше 8 років перевезень

👍 Домовлена вартість не буде змінена

👍 Відсутні приховані платежі

мотоцикли / скутеривід 270 грн
легкові автомобілівід 300 грн
позашляховики / джипивід 420 грн
мікроавтобусивід 400 грн
крупногабаритні вантажівід 300 грн
*Ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам

Сучасна спецтехніка з комфортною доставкою в необхідний регіон України

Евакуатор
з ЛЕБІДКОЮ

Евакуйований автомобіль заїжджає на платформу по висувним аппарелям, якщо ж з яких-небудь причин самостійний заїзд неможливий, використовується електролебідка, встановлена на початку платформи.

Евакуатор
з ПЛАТФОРМОЮ

Іноді потрібна евакуація після аварії, коли автомобіль втрачає колесо і не може самостійно рухатись. Вам не потрібно шукати - як викликати евакуатор в Кам’янець-Подільському?

Евакуатор
з КРАНОМ

Також можна замовити євакуатор з маніпулятором в тих випадках коли потрібно забрати авто з пробки, кювету чи снігового заносу з завантаженням на платформу чи кузов.

Наші екіпажі знаходяться в бездоганному технічному стані. Вони регулярно проходять техогляди і можуть провести перевезення на будь-які відстані. У нас можна замовити евакуатор з Кам'янця-Подільського в Чернівці, яка влаштує кожного (розцінки ви можете дізнатися на сайті або зв'язавшись з менеджерами по телефону). Наші машини чергують в різних частинах міста. Після надходження дзвінка від клієнта виїжджає найближча з них. Це скорочує час на переїзд. Таким чином, вам не доведеться довго чекати. У нас дійсно хороші Евакуатори, які надійно закріплюють авто.

У нас можна викликати евакуатор 6 тонн для перевезення авто чи техніки, витягнути з кювету чи з снігового сугробу або болота в дощ, або якщо потрібна лебідка, машина з маніпулятором для відвантаження та буксирування. Як викликати евакуатор в Дунаївцях по місту, району та області? Щоб Замовити евакуатор потрібно здійснити дзвінок, під час якого Ви маєте повідомити ваше місце знаходження, модель автотранспорту, та вказати на ступінь наявних пошкоджень. Ми працюємо цілодобово. Наші контакти дивіться нижче.

Викликати Евакуатора наші регіони обслуговування - де замовити?

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такої спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

наші послуги:
  1. Евакуація автомобілів
  2. Перевезення авто та техніки
  3. Важка погрузка
  4. Витягнення із кювету
  5. Прикурити акумулятор
  6. Дотягнути до заправки
  7. Перевезення будиночків
  8. Перевезення вантажу