- Евакуатор Нова ушиця. 🚚 Викликати недорогий евакуатор груз до 6 тонн
Евакуатор Нова ушиця
Викликати евакуатор - швидко і без посередників
Евакуатор » Евакуатор Нова ушиця

Евакуатор Нова ушиця 🚚 Замовити евакуацію автомобіля, грузу. 👍 Викликати евакуатор

час прибуття
~ 20хв
досвідчені
працівники
працюємо
24г. на добу

Послуги евакуатора для автомобілів та грузів
Швидко - зручно викликати
Вантажопідйомність до 6т.

Служба евакуації компанії Евакуатор-24 вже більше 8 років надає професійні послуги транспортування автомобілів, мотоциклів, автобусів і спецтехніки в Новій Ушиці. Ми є найбільшою організацією, що веде подібну діяльність в Новій ушиці та Дунаєвецькому районі. Щоб оформити онлайн-заявку, вкажіть марку і модель авто, своє місце розташування і кінцеву точку транспортування.

Замовити викликати евакуатор місто Нова ушиця - фото
Замовити викликати евакуатор місто Нова ушиця - фото

Ціна Евакуатора вартість евакуації автомобіля, грузу

Ми завжди будемо раді Вашому дзвінку, щоб надати своєчасну допомогу навіть при дуже важких погодніх умовах. Будьте-впевнені, що ми вирішимо усі проблемо які тільки зможемо!

👍 Більше 8 років перевезень

👍 Домовлена вартість не буде змінена

👍 Відсутні приховані платежі

мотоцикли / скутеривід 270 грн
легкові автомобілівід 300 грн
позашляховики / джипивід 420 грн
мікроавтобусивід 400 грн
крупногабаритні вантажівід 300 грн
*Ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам

Сучасна спецтехніка з комфортною доставкою в необхідний регіон України

Евакуатор
з ЛЕБІДКОЮ

Евакуйований автомобіль заїжджає на платформу по висувним аппарелям, якщо ж з яких-небудь причин самостійний заїзд неможливий, використовується електролебідка, встановлена на початку платформи.

Евакуатор
з ПЛАТФОРМОЮ

Іноді потрібна евакуація після аварії, коли автомобіль втрачає колесо і не може самостійно рухатись. Вам не потрібно шукати - як викликати евакуатор в Кам’янець-Подільському?

Евакуатор
з КРАНОМ

Також можна замовити євакуатор з маніпулятором в тих випадках коли потрібно забрати авто з пробки, кювету чи снігового заносу з завантаженням на платформу чи кузов.

Ціна на послуги евакуатора залежить від початкової і кінцевої точок транспортування авто, типу машини (A-клас, економ, бізнес, лімузин, позашляховик, спорткар тощо), необхідність застосування спеціальних інструментів (наприклад, при сильних ДТП з пошкодженням ходової, несправності АКПП).

У нас можна викликати евакуатор 6 тонн для перевезення авто чи техніки, витягнути з кювету чи з снігового сугробу або болота в дощ, або якщо потрібна лебідка, машина з маніпулятором для відвантаження та буксирування. Як викликати евакуатор в Новій Ушиці (Старій Ушиці), району та області? Щоб Замовити евакуатор потрібно здійснити дзвінок, під час якого Ви маєте повідомити ваше місце знаходження, модель автотранспорту, та вказати на ступінь наявних пошкоджень. Ми працюємо цілодобово. Наші контакти дивіться нижче.

Викликати Евакуатора наші регіони обслуговування - де замовити?

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такої спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

наші послуги:
  1. Евакуація автомобілів
  2. Перевезення авто та техніки
  3. Важка погрузка
  4. Витягнення із кювету
  5. Прикурити акумулятор
  6. Дотягнути до заправки
  7. Перевезення будиночків
  8. Перевезення вантажу