- Евакуатор Хотин. 🚚 телефон та контакти щоб викликати евакуатор
Евакуатор Хотин
Викликати евакуатор - швидко і без посередників
Евакуатор » Евакуатор Хотин

Евакуатор Хотин 🚚 Замовити евакуацію автомобіля, грузу. 👍 Викликати евакуатор

час прибуття
~ 20хв
досвідчені
працівники
працюємо
24г. на добу

Послуги евакуатора для автомобілів та грузів
Швидко - зручно викликати
Вантажопідйомність до 6т.

Послуги евакуатора доступні фізичним особам, а також корпоративним замовникам. Для постійних клієнтів ми готові запропонувати систему знижок. Всі наступні виклики будуть здійснюватися за зниженим тарифом. Техніка оснащується GPS системою, тому Ви можете в режимі реального часу її відстежити, що дозволить точно оцінювати, скільки очікувати прибуття. Звертайтеся – співпрацювати з нами вигідно і надійно

Ви можете замовити послуги автоевакуатора в Хотині, домовившись з диспетчером за номером телефону або через заповнення форми зворотного зв'язку на сайті, або залишивши заявку в мобільному додатку. Для цього, потрібно встановити на телефон додаток. Далі, ми зробимо все без вашої підтримки: дізнаємося вашу адресу, продумаємо розцінку автоевакуатора, відправимо найближчого водія

Замовити викликати евакуатор місто Хотин - фото
Замовити викликати евакуатор місто Хотин - фото

Ціна Евакуатора вартість евакуації автомобіля, грузу

Ми завжди будемо раді Вашому дзвінку, щоб надати своєчасну допомогу навіть при дуже важких погодніх умовах. Будьте-впевнені, що ми вирішимо усі проблемо які тільки зможемо!

👍 Більше 8 років перевезень

👍 Домовлена вартість не буде змінена

👍 Відсутні приховані платежі

мотоцикли / скутеривід 270 грн
легкові автомобілівід 300 грн
позашляховики / джипивід 420 грн
мікроавтобусивід 400 грн
крупногабаритні вантажівід 300 грн
*Ми завжди йдемо на поступки нашим клієнтам

Сучасна спецтехніка з комфортною доставкою в необхідний регіон України

Евакуатор
з ЛЕБІДКОЮ

Евакуйований автомобіль заїжджає на платформу по висувним аппарелям, якщо ж з яких-небудь причин самостійний заїзд неможливий, використовується електролебідка, встановлена на початку платформи.

Евакуатор
з ПЛАТФОРМОЮ

Іноді потрібна евакуація після аварії, коли автомобіль втрачає колесо і не може самостійно рухатись. Вам не потрібно шукати - як викликати евакуатор в Кам’янець-Подільському?

Евакуатор
з КРАНОМ

Також можна замовити євакуатор з маніпулятором в тих випадках коли потрібно забрати авто з пробки, кювету чи снігового заносу з завантаженням на платформу чи кузов.

Наш евакуатор пропонує швидкий, недорогий і надійний спосіб вирішити проблему, пов'язану з переміщенням транспорту, який з тих чи інших причин втратив здатність пересуватися самостійно. Ми витягнемо Вашого друга з неприємностей — поставимо його на колеса і відвеземо в ремонтну майстерню.

У нас можна викликати евакуатор 6 тонн для перевезення авто чи техніки, витягнути з кювету чи з снігового сугробу або болота в дощ, або якщо потрібна лебідка, машина з маніпулятором для відвантаження та буксирування. Як викликати евакуатор в Хотині по місту, району та області? Щоб Замовити евакуатор потрібно здійснити дзвінок, під час якого Ви маєте повідомити ваше місце знаходження, модель автотранспорту, та вказати на ступінь наявних пошкоджень. Ми працюємо цілодобово. Наші контакти дивіться нижче.

Викликати Евакуатора наші регіони обслуговування - де замовити?

Кожен евакуатор відповідає вимогам, встановленим, для такої спецтехніки. При перевезенні автомобілів виконується їх фіксація за допомогою 4-х упорів и 8-ми ремнів з натяжними засобами. Платформа евакуатора обладнана ліхтарямі заднього виду.

наші послуги:
  1. Евакуація автомобілів
  2. Перевезення авто та техніки
  3. Важка погрузка
  4. Витягнення із кювету
  5. Прикурити акумулятор
  6. Дотягнути до заправки
  7. Перевезення будиночків
  8. Перевезення вантажу